Find the closest therapist

Together, it's easier. Here you will find professional help. All therapists are very experienced and reliable. Feel free to contact them. Your privacy is always protected.

Sellist aadressi ei leitud!

Get my location

  • Õnne Aas-Udam

  • onneaas.udam@gmail.com
    5287288
    loovterapeut-visuaalkunstiterapeut
  • OÜ Audams Konsultatsioonid
  • Tabasalu
  • Eha Berezjuk

  • ehaberezjuk@hot.ee
    5224762
    psühholoog
  • Tartu Laste Tugikeskus
  • Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus
  • Inga Grinberg

  • inga.grinberg@sensus.ee
    kliiniline psühholoog
  • Psühhoteraapia ja Psühhiaatria keskus SENSUS, Tallinn
  • Ly Jagor

  • psühholoog
  • Pärnu haigla
  • Külle Kadarik

  • kylle@hyljes.ee
    5108941
    psühholoog
  • PERH, laste ja noorte psühhiaatriakliinik
  • erapraksis Tallinnas
  • Katri-Evelin Kalaus

  • sensus@sensus.ee|katrievelin@sensus.ee
    53415708
    kliiniline psühholoog, psühhoterapeut
  • Psühhoteraapia ja Psühhiaatria keskus SENSUS, Tallinn
  • Psühhoteraapia ja Psühhiaatria keskus SENSUS Paide keskus
  • Katrin Kaljula

  • katrin.kaljula@sensus.ee
    56913674
    kliiniline psühholoog, psühhoterapeut
  • Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Sensus Tallinna keskus
  • Kaia Kastepõld-Tõrs

  • kaiakastepold@gmail.com
    kliiniline psühholoog, psühhoterapeut
  • OÜ Seksuaaltervise Kliinik, Tartu
  • Pille Kuldkepp

  • pille.kuldkepp@gmail.com
    55684533
    kliiniline psühholoog, lapsepsühholoog
  • MTÜ Rapla maakonna psühholoogiateenistus, Rapla Tallinna mnt 9
  • SA Raplamaa haigla
  • Pille Kütt

  • pillekytt@hotmail.com
    56668123
    sotsiaaltöötaja
  • MTÜ Vaimse Tervise edendamise Kompetentsikeskus, Raudtee 64, Tallinn
  • Eda Leesalu

  • psühholoog
  • Pärnu haigla
  • Rein Luuk

  • psühhiaater
  • Pärnu haigla
  • Karmen Maikalu

  • maikalu@gmail.com
    5242744
    koolipsühholoog
  • Põltsamaa Ühisgümnaasium
  • Põltsamaa
  • Jana Ots

  • Pärnu haigla
  • Julia Pavlova

  • kliiniline psühholoog
  • Pärnu Haigla
  • Helar Peterson

  • helar.peterson@ph.ee
    eripedagoog-nõustaja
  • Pärnu Haigla
  • MTÜ Laste ja noorte kriisiprogramm
  • Ülle Pikma

  • sotsiaaltöötaja
  • Pärnu Haigla
  • Kristjan Puusild

  • psühholoog
  • Pärnu haigla
  • Anu Pärn

  • prpern@gmail.com
    56277374
    koolipsühholoog
  • Saue gümnaasium
  • OÜ Pärnatee Weizenbergi 20, Tallinn
  • Sirje Rass

  • sirje.rass@gmail.com
    5036243
    kliiniline psühholoog, neuropsühholoog
  • Marienthali Kliinik, MPPK
  • Ester Reinsalu

  • sotsiaaltöötaja
  • Pärnu Haigla
  • Maire Riis

  • maire@lastekriis.ee
    5069658
    MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogrammi juhatuse esimees
  • MTÜ Laste ja noorte kriisiprogramm
  • Traumateraapia Keskus OÜ
  • Malle Roomeldi

  • mroomeldi@gmail.com
    5178938
    kliiniline psühholoog, lapsepsühholoog, kliiniline seksuoloog
  • Tartu Laste Tugikeskus
  • Tartu linna polikliinik
  • Thea Rumberg-Torga

  • thea.rumberg@gmail.com
    56453949
    koolipsühholoog
  • Peetri Lasteaeg-põhikool, Pargi tee 6, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
  • Mariana Saksniit

  • mariana.saksniit@gmail.com
    5133227
    kliiniline psühholoog, lapsepsühholoog
  • Tartu Naiste Tugikeskus
  • Tartu Seksuaaltervise Kliinik
  • Kristiina Salong

  • kristiinas@vhk.ee
    5244527
    sotsiaaltöötaja
  • Vanalinna Hariduskolleegium
  • Miikaeli Ühenduse Nõustamis- ja Rehabilitatsioonikeskus
  • Anni Sarv

  • annisarv@hot.ee
    58429672
    psühholoog
  • MTÜ Eluliin, Tallinna Psühholoogiline Kriisiabi
  • Irina Sladkova

  • psühholoog
  • Pärnu Haigla
  • Olga Sumbajeva

  • sotsiaaltöötaja
  • Pärnu Haigla
  • Helen Sööl

  • tere@abivoti.ee
    56253279
    psühholoog
  • MTÜ Abi Võti, Tatari tn 6, II korrus, Tallinn
  • Margit Tamm

  • margit@sensus.ee
    5050360
    kliiniline psühholoog, psühhoterapeut
  • Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Sensus Tallinna keskus
  • Urve Uusberg

  • urve.uusberg@gmail.com
    5083533
    kliiniline psühholoog, kliiniline lapsepsühholoog
  • Rapla Maakonna Psühholoogiateenistus
  • Rapla, Tallinna mnt 9
  • Hailii Õllek

  • hailii.ollek@mail.ee
    5026878
    koolipsühholoog
  • MTÜ Laste ja noorte nõustamiskeskus, Tallinn
  • Alice Pehk

  • muusikaterapeudid
  • Muusikateraapia Keskus