Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to content

Lasteabi veebiterapeudi teenus

lihtsustatud
  • Lasteabi veebiteraapia on mõeldud noortele olukorras, kus on vajadus saada professionaalset tuge, kuid muret tekitav olukord pole lahendatav ühekordse lasteabisse (116111) helistamisega.
  • Veebiteraapiat viivad läbi terapeudi väljaõppega spetsialistid.
  • Teenus on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele, kõigile, kes tunnevad, et vajavad nõustamist lastega seotud teemadel.
  • Broneerides aja veebiterapeudi teenusele, on võimalik sobiva nõustajaga kokku leppida korduvaid tunniajaseid kohtumisi.
  • Esimene veebiterapeudi nõustamine on alati telefoni teel, kuid edaspidi on e-nõustajaga kokkuleppel võimalik kohtuda video vahendusel.

Aja veebiteraapiasse saad broneerida läbi sotsiaalkindlustusameti iseteenindussüsteemi SKAIS või pöördudes lasteabi veebiterapeudi poole helistades 116111.

Meie veebiterapeudid

e-nõustaja Agnese foto

Agnes Alvela

Olen kogenud sotsiaaltöö spetsialist ja haridustöötaja, omades magistrikraadi nii sotsiaaltöös kui ka visuaalkunstiteraapias. Juurde olen õppinud pereteraapiat.

Minu karjäär on hõlmanud mitmeid valdkondi, sealhulgas töötamist kohalikus omavalitsuses lastekaitsetöötajana, haridussüsteemis ning Eesti Seksuaaltervise Liidus noorte rahvusvaheliste projektide koordinaatorina ja lektorina.

Lisaks lasteabi e-nõustamisele töötan koolis sotsiaalpedagoogina, kus ma pakun toetust ja abi nii lastele, peredele kui ka õpetajatele.

Nõustan nii eesti kui vene keeles.

e-nõustaja Kristina foto

Kristina Timmusk

Olen omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi sotsiaaltöös ja sotsiaalpoliitikas. 2021.a alustasin Tartu Ülikoolis psühholoogia õpinguid ning lõpusirgel on pereteraapia III taseme superviseeritud õpe. Lisaks lasteabi veebiterapeudi teenuse pakkumisele töötan veel pereterapeudina rehabilitatsiooni meeskonnas, lähisuhtevägivalla ohvritega ning kutsekoolis sotsiaalpedagoogina.

Olen ema neljale lapsele, kellest noorimad on veel lasteaiaealised ning vanemad juba gümnaasiumis. Lisaks vanemlikule rollile väärtustan pidevat enesearengut ja usun, et toetavate peresuhetega on võimalik toime tulla kõikide raskustega ning inimesena leida tasakaal ja aktsepteerida ennast kõigi nõrkuste ja tugevustega. Pole olemas halbu valikuid või otsuseid, kõik kogemused aitavad meil kasvada isiksusena ja laiendada maailmapilti.

Nõustan eesti keeles.

e-nõustaja Veelika foto

Veelika Jõgi

Olen abielus ja kahe lapse ema. Mul on hingehoidja 6. taseme kutsetunnistus ja magistrikraad diakoonia ja hingehoiu erialal. Lisaks olen läbinud pereterapeudi väljaõppe.

Igapäevaselt töötan lasteabi veebiterapeudina ning lisaks oma MTÜ-s Hingetugi nii hingehoidja kui paari- ja pereterapeudina. Lastega töös on mul isiklikud kogemused lapsevanemana, koolis õppenõustajana töötades ja perekodus lapsi nõustades.

Nõustan eesti keeles.

e-nõustaja Pireti foto

Piret Hallast

Mul on bakalaureusekraad eripedagoogikas, kõrvalerialana olen õppinud psühholoogiat. Olen omandanud Eesti Pereteraapia Koolituskeskuses perekonnapsühhoterapeudi kutse. 

Lisaks lasteabi veebiterapeudi tööle töötan alates 2014. aastast pereterapeudina MTÜ-s Eesti Pereteraapia Keskus, mille üks asutajaliige olen.

Olen varasemalt töötanud ka kohalikus omavalitsuses lastekaitse valdkonnas, samuti sotsiaalkindlustusametis lastekaitsealase nõustamise valdkonnas.

Töövälisel ajal meeldib mulle väga aega veeta oma pojaga, lugeda raamatuid, sõita mootorrattaga.

Nõustan eesti keeles.

Lasteabi veebiteraapia on noortele, kes vajavad abi ja tuge pikema aja jooksul, mitte ainult ühe telefonikõne kaudu. Veebiteraapiat teevad spetsialistid, kes oskavad aidata.

Kui broneerid aja veebiteraapiasse, saad rääkida nõustajaga mitu korda ja iga kord umbes tund aega. Esimene kohtumine on telefoni teel, aga hiljem saab kohtuda ka video vahendusel.

Aja veebiteraapiasse saad broneerida sotsiaalkindlustusameti iseteenindussüsteemi SKAIS või helistades lasteabisse numbril 116 111.

Palun oota...

Peida veebileht kiiresti