Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to content
Uudise bänner

Lasteabi korraldab konverentsi!

 

Sel aastal täitub 15 aastat sotsiaalkindlustusameti lasteabi teenuse osutamisest ning selle erilise sündmuse tähistamiseks toimub KUMU Kunstimuuseumis 1. juunil kell 14.00-18.00 Lasteabi 15 konverents „Koos on hea!“. 

Konverentsipäeval saavad head partnerid ja nende pered ühineda meiega mõnusas ja südamlikus keskkonnas, et tähistada ühtsust, koostööd ja jagada meeldejäävaid hetki. Konverentsi päeva juhib näitleja ja muusik Adeele Jaago, kes on kahe lapse ema ning toob üritusele oma sooja ja energilise kohalolu.

Palun anna enda ja oma kaaslaste osalusest teada hiljemalt 30. maiks siin.


Oluline info osalejale: 

  • Lasteaiaealised lapsed on töötubadesse oodatud koos vanemaga

  • KUMU Kunstimuuseum asub aadressil Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn.  

  • Autode parkimiseks soovitab KUMU Kunstimuuseum kasutada Lasnamäe-poolset Valge tänava suurt parklat, kuna Kadrioru-poolne parkla on väike. Parkimine Kumu Valge tänava parklas on tasuta. 

  • Kohapeal on lisaks avatud Reval Cafe pop-up kohvik

  • Keskkonnasõbralikult palume osalejatel endaga konverentsile veepudel kaasa võtta

  • Sündmust jäädvustab fotograaf. Tehtud fotosid ja videoid jagatakse hiljem avalikkusega.  


Sündmuse avavad sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, sotsiaalkindlustusameti peadirektor Maret Maripuu, pereterapeudid Kiira ja Kadri Järv ning lapse õiguste saadik Mia-Ly Läänesaar.

Osalejad saavad valida mitmete töötubade vahel, sealhulgas Silver Sepa juhendatud "Fantaasiapillid", Grete Arro töötuba "Laps ja õppimine", Martin Vesbergi "Fotojaht nutitelefoniga", Elin Otsa "Teadvelolek igapäevaelus" ning KUMU poolt korraldatud töötoad graafiline trükk ja rinnamärkide valmistamine. Väikelastele on loodud spetsiaalne mängunurk, kus neid ootavad mänguterapeudid.

Pärast töötubasid on kõik osalejad oodatud saali, kus toimub üllatuskontsert. Päeva lõpetuseks pakutakse sünnipäevatorti, et üheskoos seda tähtsat sündmust tähistada.

Lasteabi 15 konverentsi ajakava

Tähistame kõik koos seda erilist sündmust ning naudime päeva täis huvitavaid tegevusi ja meeldejäävaid hetki!

Kui teil on lisaküsimusi, palun võtke ühendust [email protected].

Palun oota...

Peida veebileht kiiresti