Lasteabi

Vestlusringid lasteabitelefoni töötajatega

kolmapäev, 25 aprill

Lasteabitelefoni 116111 kampaania „Aga mina Hoolin ja märkan“ raames korraldavad lasteabitelefoni töötajad koolide, noorte keskuste, lasteaedade kaudu aasta jooksul lastele ja noortele vestlusringe, kus räägitakse hoolimisest, märkamisest ning igaühe rollist abivajava kaaslase aitamisel ning tutvustatakse lastele  abi saamise võimalusena lasteabitelefoni julgustamaks lapsi pöörduma lasteabitelefoni poole.

Soovi vestlusringide läbiviimiseks saab edastada elektroonilise vormi kaudu SIIT täites ära palutud lahtrid (maakond, linn/vald, asutus, kontaktandmed, laste vanus ja klass ning grupi suurus). Peale soovi registreerimist võetakse personaalselt ühendust, et täpsustada vestlusringi toimumist ja sobivat aega. Lisainfot saab küsida Mari-Liis Mänd  mari.liis.mand@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Lasteabi.ee

Lasteabitelefoni 116111 teenuse eesmärgiks on võimaldada kõigil teatada abivajavast lapsest, tagada saadud info edastamise vastavate spetsialistideni ning pakkuda lastele ja lastega seotud teemadel esmast  sotsiaalset nõustamist.

HELISTA NUMBRILE 116111   

Välismaalt helistades +372 600 4434   

  • Telefon töötab 24/7
  • Helistamine on tasuta
  • Anonüümne
  • Pöördumised salvestatakse

e-post info@lasteabi.ee

online nõustamine kodulehelt „Küsi abi“

app "Lasteabi"

FB "Lasteabi"

Kadunud laste telefon